İptal ve İade Koşulları

GENEL :
1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.
3. Satın alınan her bir ziyaretçi/kontör paketlerinin bilgilendirme maili ve mesajı tarafınıza ulaşacaktır.

SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE : 
4. Alıcı, satın aldığı hizmet bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının hizmeti, teslim yükümlülüğü sona erer ve aktif olan hizmeti durdurabilir.

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER: 
5. Hizmet teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan hizmetin bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı 'ya ödenmez ise, Alıcının, sözleşme konusu hizmeti 3 gün içerisinde, SATICI hizmeti durdurma hakkına sahiptir.

CAYMA HAKKI:
6. ALICI; satın aldığı hizmetin kendisine ulaşmadığını kanıtlar ise cayma hakkına sahip olur. Alıcı hizmet satın alma tarihinden 14(on dört) gün içerisinde SATICI ’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla cayma hakkını kullanabilir. Satın alınan, Ziyaretçi/Kontör paketi kullanılmış ise cayma hakkı elde edemeyecektir.

7. SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:

EPOSTA : destek@biorganikhit.com

CAYMA HAKKININ SÜRESİ:
8. Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar.

İADE KOŞULLARI:
9. Satın alınan, Ziyaretçi/puan  paketi kullanılmış ise iade alınmayacaktır.
10. Tüm iptal ve iade talepleri, ürün veya hizmet satın alındıktan sonra 14(on dört) gün içerisinde yapılabilir. 14(on dört) iş günü geçmiş iptal ve iade işleme alınmayacaktır.

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI
11. ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI ’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI ’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI ’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

ÖDEME VE TESLİMAT
12. Paytr Ödeme Hizmetleri A.Ş. ’nin anlaşmalı online ödeme

13. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.